image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День села став символом єднання

16:42 29.10.2014

14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці в Терпінні відзначили день народження села та чергову річницю його визволення від фашистських загарбників.

ДЕНЬ СЕЛАТерпіннівський сільський голова Василь Ступар зазначив, що цього року традиційні святкування хотіли відмінити. Але  виконком сільської ради все ж прийняв рішення провести день села.

— Цим заходом ми хочемо показати, що ми єдині, що ми за єдину країну, що ми прагнемо миру та добра, — зазначив Василь Ступар.

Цього року одному з самих крупних сіл району виповнилося 212 років. В ньому створена розвинена комунальна інфраструктура, а кількість мешканців росте з кожним роком. На святі голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик зазначив, що головне для всіх мешканців району — зберегти мир та спокій у своїх насалених пунктах. Голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов підкреслив, що сила українців — у єдності та запевнив: спільними зусиллями можливо подолати всі негаразди в країні.

Також до привітань на адресу терпіннівців  приєдналися депутати районної ради. Олександр Мордик та Євген Любцов вручили подяки та грамоти райради та райдержадміністрації терпіннівцям з активною життєвою позицією, також мешканці села отримали нагороди від сільської ради.