image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підтримка окриляє військових

17:02 29.10.2014

З серпня  в Мелітополі діє волонтерська група «Патріот». Вона  надає допомогу вимушеним переселенцям та українським військовим, які знаходяться в зоні антитерористичної операції.

пыдтримкаГромадські активісти проводять  збір коштів, теплого одягу та продуктів харчування. Після чого особисто відвозять допомогу солдатам.

Член волонтерської групи «Патріот» Людмила Шведюк розповіла, що практично щотижня волонтери бувають на блокпостах або в розташуванні штабів військових підрозділів. Вона зазначає, що у лавах добровольчих батальйонів та української армії наразі знаходиться чимало мелітопольських хлопців. Саме їм волонтери намагаються приділити максимальну увагу.

Важливо й те, що мелітопольські активісти мають безпосередній зв’язок із солдатами і можуть цілеспрямовано зібрати саме ті продукти харчування чи одяг, які необхідні захисникам Батьківщини.

Наразі, за словами члена волонтерської групи Людмили Шведюк,  ситуація з централізованим забезпеченням солдатів продуктами харчування покращилася. Та все ж необхідна провізія довготривалого зберігання. Така їжа доречна для військових, коли вони заступають на чергування на блокпостах, які тривають по декілька днів.

Волонтери щиро вдячні всім небайдужим мешканцям Мелітопольського краю, які роблять свій внесок у підтримку військових, бо ця допомога для хлопців є вкрай важливою. Окрему подяку волонтери висловлюють колективу Таврійського державного агротехнологічного університету, які перерахували на підтримку армії одноденний заробіток. На ці кошти були придбані 50 комплектів термобілизни, 35 спальників та інші теплі речі. Також велику допомогу військовим надали колективи шкіл №4, №15,№19,№13, Мелітопольський ліцей «Творчість» та Мелітопольське училище культури.

За словами Людмили Шведюк, військові однаково радіють і матеріальній, і моральній підтримці: патріотичні дитячі малюнки допомагають солдатам знаходити в собі духовні сили для боротьби заради єдності в Україні.

Людмила Шведюк розповіла, що наразі найнеобхідніше для українських військових — це теплі речі: термобілизна, теплі шкарпетки, шапки, будь-які рукавички. Також завжди актуальними залишаються тушонка та цигарки.

Всі, хто хоче допомогти землякам, що боронять мир, може принести допомогу у Мелітопольсько-Веселівський об’єднаний військкомат, волонтерам у торговому центрі «Паладіум» або перерахувати кошти на банківську карту за номером: 5168 7572 4778  1075.

Зі звітом про використання коштів можна ознайомитися на сторінці групи у соціальній мережі фейсбук: www.facebook.com/groups/patriotmelitopol/