image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Прийшли на виручку сільській школі

17:43 05.11.2014

В далекому 1968 році, коли будівля Відродженської ЗШ  І-ІІІ ст. тільки починала зводитися, біля неї були посаджені верби та тополі. З того часу пройшло майже 50 років. Дерева виросли, змужніли — їх висота сягнула більше 30 метрів, а ширина стовбура — майже два метри. Стовбури дерев за ці роки постаріли, їх пошкодили шкідники, всередині деревина струхлявіла.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAБагато що пережили ці дерева! Але після буревію 24 вересня цього року вони похилилися і становили загрозу  будівлі школи і життю учнів та працівників.

Адміністрація школи звернулась по допомогу у вирішенню цієї складної ситуації до відділу освіти Мелітопольської райдержадміністрації. Спільними зусиллями відділу освіти, (начальник Безбородих Т.М.) районної державної адміністрації, (голова Мордик О.М.), відділу з питань цивільного захисту населення Мелітопольської РДА, (начальник Горєв І.П.) це питання було вирішено.

Працівниками Мелітопольського РЕМ, начальник Савочкін О.М., головний інженер Третьяк Є.В., нашій школі була надана благодійна допомога. За участю важкої техніки та бригади працівників РЕМ на чолі з бригадиром Терпіннівської дільниці Мелітопольського РЕМ Сушком О.В., протягом дня була зроблена вся важка робота: обпиляні високі гілки дерев, аварійні стовбури дерев безпечно прибрані, чим було знято загрозу життю учнів та працівників школи.

Адміністрація школи та батьківський комітет висловлюють подяку всім службам, які прийняли близько до серця нашу проблему та взяли активну участь у її вирішенні.

О. ГОРБЕНКО, директор школи; О. РИШКОВА, заступник директора з навчально-виховної роботи