image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Надійна опора самотніх селян

12:47 13.11.2014

У першу неділю листопада працівники соціальної сфери України відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди минулого тижня  привітання на свою честь приймали спеціалісти районного управління соціального захисту населення та працівники районної комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування».

Наразі соціальні працівники територіального центру обслуговують на дому 445 самотніх мешканців району, які потребують сторонньої допомоги. Також вони надають допомогу майже 800 малозабезпеченим громадянам, які отримують адресну допомогу. У соцпрацівників важлива і нелегка місія —  забезпечити облаштування побуту підопічних, а головне — підтримати літніх людей морально.IMG_1275

— Основними завданнями соціальних працівників є доставка продуктів харчування із магазину, медикаментів, допомога у прибиранні домівки та приготуванні їжі. Але найголовніше завдання — це спілкування із підопічними. Самотні люди похилого віку потребують, щоб з ними просто поговорили, повідомили про новини, — зазначив директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Віталій Нєдєлько. Незалежно від пори року та погоди соціальні працівники відвідують своїх підопічних за графіком. Віталій Нєдєлько зазначає, що робота не з легких. Буває, що за день помічницям самотніх доводиться на велосипеді об’їхати майже все село, але спеціалісти гідно справляються зі всіма обов’язками.

Начальник районного управління соціального захисту населення Юрій Маслєнніков привітав колег зі святом та підкреслив, що без їх роботи неможливо було б уявити життя самотніх мешканців району. З теплими словами привітань до присутніх звернулася перший заступник начальника районного управління соціального захисту населення Тетяна Захарченко, яка побажала присутнім, щоб ,незважаючи ні на що, в їх житті було безліч приємних моментів.

З нагоди професійного свята соціальні працівники були нагороджені почесними грамотами.