image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Костянтинівці День села почався з літургії 

12:50 13.11.2014

Блакитне небо без хмар. Промені золотого осіннього сонця приносять ніжне тепло. Чарівний час! 4 листопада сама природа дарувала мешканцям с. Костянтинівки приємний антураж для визначної події. Традиційно день цього села відзначають у православне свято Казанської ікони Божої Матері.

Розпочалося святкування з літургії у місцевому храмі.   Службу провів архієпископ Запорізький та Мелітопольський Лука. Він зазначив, що у цей день кожен православний повинен подякувати Матері Божій за її допомогу та підтримку.IMG_1157 (Копировать1)

— Мені дуже хотілося б, щоб ми пам’ятали про своє споріднення з небом, щоб ми знали, що ми є громадянами неба, і це перебування земне — всього лиш, як вид на проживання в тій чи іншій країні. І цей вид на проживання видається для того, щоб ми змогли отримати постійне  громадянство у царствії небесному, — зазначив архієпископ.

Черговий, 155-й День села костянтинівці, як завжди, відсвяткували з розмахом. Під час урочистостей Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький перш за все висловив вдячність односельцям.

— Ви своїми руками розбудовуєте наше село, докладаєте зусилля, щоб воно ставало кращим з кожним роком, — зазначив він.

IMG_1225 (Копировать1)Також Леонід Біленький вклонився ветеранам Великої Вітчизняної війни та подякував за їх подвиг у боротьбі з фашизмом.

Зі святом жителів Костянтинівки також привітали районні керівники. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик звернув увагу присутніх на те, що костянтинівці працелюбні та щирі і завжди прагнуть змінити світ навколо на краще. А голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов зазначив, що в Костянтинівці росте гідне молоде покоління та висловив впевненість, що така молодь є запорукою розвитку населеного пункту. До теплих побажань приєдналися й депутати Мелітопольської районної ради Валерій Анєнко, Юрій Єсипенко та Льова Маргарян.

Від керівництва міста Мелітополя учасників свята привітала керуюча справами міськвиконкому Олена Дубініна.IMG_1235 (Копировать1)

За словами директора Костянтинівського ліцею «Ерудит» Світлани Неліпи, дата заснування села в різних джерелах не однакова, тож костянтинівці можуть святкувати ювілей кілька разів поспіль.

IMG_1187 (Копировать1)— В одних джерелах зазначається, що село засноване в 1859, а в інших — в 1861…Тож через два роки можна знову святкувати 155-ччя. Село засновано переселенцями з Бердянської губернії, інших регіонів України та навіть сусідніх країн. У нас проживає багато національностей, але народ дуже дружний та щирий, — розповіла Світлана Неліпа.

Костянтинівці зазначають, що дуже люблять своє село і вважають односельців найпрацьовитішими у всьому районі. В свято вони бажали один одному перш за все спокою та миру. Під час урочистостей були вручені подарунки соціальним закладам села та костянтинівцям, пам’ятні нагороди воїнам-інтернаціоналістам, також вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни. Відзнаки отримали костянтинівці з активною громадською позицією. Впродовж свята працював ярмарок, бажаючі могли посмакувати стравами, приготованими на відкритому вогні. Піднесений настрій підтримували місцеві творчі колективи та виконавці.