image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Алея слави на честь воїнів Великої Вітчизняної

12:54 13.11.2014

Минулого тижня в с. Тихонівка висадили понад 40 саджанців ялівцю віргінського, а також  озеленили подвір’я школи.

IMG_1322 (Копировать1)Як розповів Новопилипівський сільський голова Віктор Федорченко, ініціатором такого заходу став місцевий ветеран Великої Вітчизняної війни Іван Степанович Гуляко. Він звернувся до керівництва сільської ради з проханням висадити алею дерев в знак пам’яті про односельців, які визволяли село та країну від фашистських агресорів. Звісно, місцеві очільники та односельці з радістю відгукнулися на таку пропозицію.

Саджанці були придбані сільською радою на державному підприємстві «Мелітопольське лісомисливське господарство» за рахунок екологічних коштів. Спеціалісти лісгоспу здійснили допомогу у висадженні нових дерев, також керівництво підприємства надало автомобіль для поливу нових насаджень.IMG_1335 (Копировать1)

За це сільський голова щиро вдячний директору лісгоспу Андрію Приходьку. До речі, Андрій Приходько зазначає, що посадковий матеріал гарно приживається у нашому кліматі.

Участь у висадці алеї взяли спеціалісти сільської ради, працівники медицини та культури, школярі. Директор Тихонівської школи Наталя Лисенко розповіла, що учні традиційно беруть участь у подібних загальносільських акціях і постійно висаджують нові дерева на шкільному подвір’ї. Минулого  року в навчальному закладі висадили 75 кущів троянд, цього року — 20 кущів калини та 10 горобини.

За словами сільського голови, на території населених пунктів сільради завжди приділяється велика увага їх озелененню, і надалі ця робота буде продовжена.