image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«День Толерантності: я — толерантність, ми — толерантність»

17:48 20.11.2014

Що це — толерантність? Визначення цього поняття кожен з нас розуміє по-своєму і усвідомлює по-різному. Але все ж таки слово «Толерантність»- пояснюється як терплячий. Толерантна людина — це перш за все особистість, якій притаманні духовні, моральні цінності та якості.

IMG_1471 (Копировать1)Як писав Олександр Довженко: «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів пояснюється тим, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших, вміти правильно підтримати один одного, поважати людей, прислуховуватися до інших думок, поглядів.

14 листопада 2014р., напередодні  відзначення Міжнародного дня толерантності, учні Костянтинівського ліцею «Ерудит» шукали відповідь на запитання «Що таке толерантність?»

Змістовно, цікаво й весело пройшли  заходи в ліцеї на відзначення цього дня. Розпочався день з Акції — відкритий мікрофон «Репортерська осінь»:

— Що для тебе означає бути толерантним ? Цим  запитанням  шкільні журналісти зустрі-чали всіх учнів, вчителів та батьків, які вранці прийшли до ліцею. У приміщенні ліцею  на яскравих  стендах містилося  видання  інформаційного дайджесту  «Щоб світ добрішим став!», який вміщував  адреси і зміст сайтів з проблем толерантності, спілкування, взаємодопомоги. На перервах лідери  шкільного  самоврядування  проводили бліц-опитування  «Чи живе в моїй школі толерантність?…», відео-екскурсії або заочні подорожі  «Світ навколо нас»:  «Чудо, ім’я  якому — Японія», «Прогулянка по Італії», учні 1,2,3 класів вирощували «Дерево толерантності», на листочках якого вони писали або малювали «толерантність».

Наприкінці дня учнів молодшої ланки  запросили до актового залу ліцею другокласники (кл. керівник Сапронова Н.Г.) на урок гарної поведінки «Людина починається з добра!», а ось учні середньої ланки  стали учасниками  арт-подорожі  «Сам собі  Discovery», який провели учні 5А класу разом зі своїм  наставником Фільчаговою О.М.

Ось таким змістовним та цікавим днем був  день толерантності в ліцеї «Ерудит», а найголовніше — що в цей день кожен учень знайшов відповідь для себе  на запитання «Що це — толерантність?»

В. Назаренко, заступник директора з ВР, І. Книш, педагог-організатор