image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Міжнародний день відмови від паління

10:29 21.11.2014

21 листопада у всьому світі відзначали Міжнародний день відмови від паління.

 

«Палити?  На це немає часу!»

IMG_0003 (2) (Копировать1) З цієї нагоди у Долинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшла превентивна акція «Не палити і бути здоровим».

Для її проведення актив учнівської молоді школи підготував плакати із гаслами на підтримку здорового способу життя.

Школярі  заявили, що вони мають чудове право — право на життя і здоров’я, тому вони обирають  здорове  та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню.

З цією метою протягом акції в нашій школі для учнів була проведена низка інформаційно-виховних заходів. Так, учні 5 — 9 класів мали змогу почути міфи та факти про куріння, отримати цікаву інформацію про шкоду тютюнопаління, переглянути антитютюнові відеоролики соціальної реклами.

Не менш цікавим був виступ агітбригади «Молодь за здоровий спосіб життя».

А ще для дітей провели вікторину з питаннями про шкідливу дію тютюну на організм людини, роздали пізнавальні буклети, якими можна поділитися з това-ришами.

Збагатити свідомість кожного учня думкою і твердим переконанням про те, що куріння — соціальне лихо, вдається не завжди. Через нерозуміння, сліпе наслідування моди, дорослих, ровесників підліток починає курити. Спочатку робить одну затяжку, викурює одну сигарету, а потім тягнеться до лиховісної пачки знову і знову. І так куріння стає звичкою.

Кожна людина має свободу вибору. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости хирлявим слабаком.

Кожен оцінює ступінь ризику по-своєму, але відповідальність за наше здоров’я лежить на нас самих і залежить від тих рішень, які ми приймаємо стосовно свого життя.

«Палити? На це немає часу!» — таку відповідь приємно чути з вуст школярів.

С.  ДУХАНІНА, вчитель Долинської школи

 

Геть куріння — ми здорове покоління100_3734 (Копировать1)

Протягом листопада в Яснівській ЗШ І-ІІІ ступенів проведена просвітницька акція «Не палити і бути здоровими».

Протягом акції були організовані  такі заходи: викладка літератури «Вплив нікотину на молодий організм»,  «Історія Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням», конкурс стіннівок «Ні — курінню», акція «Ми проти паління». Завершилася акція позакласним заходом «Геть куріння — ми здорове покоління».

В ході проведених заходів учні усвідомили, що в наш час палити не модно, кожен учень є борцем за здоровий спосіб життя.

Ю. Єрмакова, заступник директора з НВР