image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Досягнень багато, але проблеми залишились

10:53 21.11.2014

IMG_1713 (Копировать1)Щорічно у третю неділю листопада сільгоспвиробники України відзначають своє професійне свято.                           

14 листопада привітання на свою честь приймали аграрії Мелітопольського району.

IMG_1607 (Копировать1)Традиційно день сільгосппрацівників стає своєрідним підсумком роботи сільськогосподарської галузі за рік. Начальник районного управління агропромислового розвитку Михайло Данченко зазначає, що сільгосппідприємства отримали непоганий врожай. Так, в цьому році намолочено більше 108 тисяч тонн зерна та 21 тисячу тонн соняшнику.

Своїми досягненнями поділилися керівники провідних сільгосппідприємств району. Аграрії  зазначали, що врожай 2014 року у порівнянні з минулим був кращим. Та це не допомогло вирішити існуючі проблеми.

IMG_1650 (Копировать1)— Низькі закупівельні ціни, а ціни на пальне високі, також не радують ціни на запчастини — вони взагалі космос, високі ціни й на добрива. А задля гарного врожаю нам слід витримувати всі  технології, яких неможливо дотримуватись без добрив, — бідкається директор ТОВ «Фрідом Фарм Терра» Олександр Перцевий.

Та, незважаючи на існуючі негаразди, аграрії сподіваються на стабілізацію ситуації. Головне, щоб настав мир, кажуть вони, та бажають один одному успіхів.IMG_1721 (Копировать1)

Під час урочистостей голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик розповів, які саме підприємства показали гарні результати за підсумками жнив 2014. Так, в ПП «Могучий» намолотили близько восьми тисяч тонн зерна, ТОВ «Фрідом Фарм Терра» — намолотили більше  семи тисяч тонн зерна з врожайністю 48 центнерів з гектара. Вал зерна від п’яти до семи тисяч тонн отримали в ДП ПГ «Відродження», СБК «Дружба» та ТОВ «АФ Мир». Також Олександр Мордик подякував присутнім за їх невтомну працю і зазначив, що саме аграрії є основою проводовольчої безпеки країни.

Голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов у своєму виступі перш за все звернувся до ветеранів сільськогосподарської галузі. За його словами, саме завдяки невтомній праці старшого покоління, яке заклало фундамент всіх господарств району, сучасним аграріям вдається успішно розвивати сільськогосподарські підприємства.

IMG_1753 (Копировать1)До теплих побажань на адресу колег приєднався директор приватного підприємства «Могучий», депутат обласної ради Микола Кишко, який зазначив, що сільгоспвиробники й надалі працюватимуть заради благополуччя держави.

Вдячність аграріям за працю висловив секретар Мелітопольської міськради, виконуючий обов’язки міського голови Сергій Мінько.

Голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков вручив почесні відзнаки установи директору ТОВ «АФ Мир» Василю Руденькому та директору ТОВ «Енергія — 2000» Миколі Бандурі.

Під час урочистостей сільгоспвиробники отримали державні, обласні та районні нагороди. Так, начальник механізованого загону ТОВ «АФ Мир» був нагороджений почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України. Грамотами Запорізької облдержадміністрації нагороджені директор ТОВ «АФ Мир» Василь Руденький та директор ПП «Могучий» Микола Кишко. Почесними грамотами Запорізької обласної ради нагороджені директор ФГ «Степове 2001» Сергій Зозуля та головний агроном ТОВ «Фрідом Фарм Терра» Сергій Болгар. А гарний настрій присутніх на святі підтримували творчі колективи Мелітопольського району.