image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дефіциту бюджету не уникнути

10:58 21.11.2014

За дев’ять місяців поточного року зменшилось надходження податку на доходи  фізичних осіб до районного бюджету, у порівнянні з таким же періодом 2013 року.

IMG_1596 (Копировать1)Про це на засіданні 39 чергової сесії районної ради повідомила начальник районного управління фінансів Наталя Супрун.

Фінансисти пояснюють таку ситуацію скороченням працівників на підприємствах, які зареєстровані в районі. Так, в ТОВ «Надія Грандекс» було звільнено 169 працівників, на підприємстві «Овочівник» — 115 чоловік, в ДПДГ «Мелітопольське» кількість спеціалістів скоротилася на 134 особи.

Також Наталя Супрун розповіла, що з метою  збалансування місцевого бюджету зроблено перерозподіл видатків у деяких сферах. Зокрема, по районній раді скорочено видатки на 10 тисяч гривень по зарплаті, по центру первинної медико-санітарної допомоги економія склала майже 78 тисяч гривень, за рахунок цих коштів буде забезпечене фінансування програми з надання допомоги хворим нефрологічного профілю центральної районної лікарні.

Депутати одноголосно затвердили такий перерозподіл коштів. Окрім фінансових питань на сесійному засіданні були розглянуті й інші. Так, депутати внесли зміни до складу президії ради, затвердили список  народних засідателів Мелітопольського міськрайонного суду. Також депутати дали згоду на прийняття двох автомобілів з державної власності до спільної власності територіальних громад.

Під час сесійного засідання голова районної ради Євген Любцов зачитав відповідь на лист районної ради щодо підтримки сільського господарства, в якій Міністерство фінансів повідомило про новий законопроект, в якому зберігаються  умови оподаткування фіксованим сільськогосподарським податком.  За словами голови райради, такі зміни, у разі затвердження законопроекту, полегшать умови праці аграріїв.

У завершенні сесійного засідання виступив голова райдержадміністрації Олександр Мордик. Він зазначив, що цього року в районі не вдасться уникнути дефіциту бюджетних коштів і закликав сільських голів винайти можливості для економії.

Загалом на засіданні сесії депутати затвердили 9 проектів рішень, після чого засідання 39 сесії райради було оголошено закритим.