image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Нові переселенці — нові клопоти

11:03 21.11.2014

З минулого тижня в Мелітополь та Мелітопольський район знову масово почали приїжджати вимушені переселенці із зони антитерористичної операції.

IMG_1579 (Копировать1)По допомогу в оформленні необхідних документів та отриманні речей першої необхідності громадяни звертаються до міськрайонного штабу з надання допомоги вимушеним переселенцям. Загалом станом на 12 листопада в штабі було зареєстровано 3016 громадян, що вимушено переїхали із областей, де ведуться бойові дії. Серед них 931 дитина.

Член міськрайонного штабу Наталя Жадан зазначає, що багато з цих вимушених переселенців приїхали в місто давно, але не реєструвались. Наразі в штабі вимушені переселенці можуть отримати теплий одяг. Продукти  харчування видаються не всім, в пріоритеті родини із маленькими дітьми та багатодітні.

За словами Наталі Жадан, така вибірковість пояснюється обмеженою  кількістю провізії, яка зараз є в наявності. Але й за цю допомогу працівники штабу дякують всім городянам, які приносять до штабу необхідні переселенцям речі.

IMG_1577 (Копировать1)До речі, поки батьки оформлюють в штабі документи, з їх дітьми спілкуються психологи-волонтери.

Студенти Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького під час ігор допомагають малечі не тільки відволіктись від проблем, а й проводять своєрідні психологічні тренінги для них.

Наталя Жадан зазначає, що й міське, й районне керівництво приділяє велику увагу діяльності штабу.

— Дякую за увагу Мордику Олександру Миколайовичу,  голові райдержадміністрації, за турботу, він кожного дня на зв’язку зі штабом та в курсі наших справ… Я не можу сказати, що районна адміністрація або міська по-різному ставляться до наших проблем, вони працюють у одній зв’язці та допомагають нам в міру можливості.

В Мелітопольському районі продовжується робота зі збору коштів, предметів першої необхідності та продуктів харчування для сімей вимушених переселенців.

В першу чергу зараз потребують підтримки діти. Для них потрібні засоби гігієни, теплі речі, дитяче харчування та багато іншого.