image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Затишне житло для ветеранів

15:09 27.11.2014

Минулого тижня за рахунок державних коштів був завершений ремонт у двох будинках ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають в Мелітопольському районі.

IMG_1930В оселях Катерини Степанівни Нечаєвої з Орлова та Григорія Миколайовича Сітька з Терпіння були замінені вікна та двері.

За словами Катерини Степанівни, їй не дуже вірилось, що її побажання втіляться у життя. Тож жінка не втомлюється дякувати за ремонт.

— Це мені соціальні працівники підказали, щоб я звернулась по допомогу. А я думала, хто мені буде це робити на старості років… Але ні, зробили і вікна, і двері. Всім, хто до цього долучився, велике спасибі, не знаю, як і дякувати, — посміхається пенсіонерка.

Задля блага ветеранів працювали спеціалісти комунального підприємства «Райсількомунгосп». З якістю ремонту приїхали ознайомитись керівники району — голова райдержадміністрації Олександр Мордик і голова районної ради Євген Любцов. Під час спілкування із районними очільниками ветерани дали оцінку роботі ремонтників.IMG_1932

— Швидко виконали роботу і за собою все прибрали. Я раз взяла віник, думаю, допоможу. Але хлопці мені не дали, сказали: «Відпочивайте», — розповіла Катерина Степанівна.

Загалом цього року вдалося відремонтувати три будинки ветеранам Великої Вітчизняної війни. Як зазначає голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик, цьогорічний план у цьому соціальному напрямку в районі виконано, із передбачених 120 тисяч гривень освоєно 116 тисяч гривень.

Завдяки державній Програмі, з 2004 року в районі вдалося відремонтувати 54 будинки ветеранів Великої Вітчизняної.

Районні керівники зазначають: підтримка ветеранів є вкрай важливою. І висловлюють надію, що в 2015 році — році 70-ліття Перемоги — реалізацію державної програми буде продовжено.