image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Установи працюють в штатному режимі

15:26 27.11.2014

Вимушені переселенці звернулися до голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександра Мордика з проханням про допомогу на виїзному прийомі громадян, проведеному очільником району в Терпінні.

IMG_1878Зокрема, Ніна Колосова — багатодітна мати з Донецької області, звернулась до голови райдержадміністрації з проханням в майбутньому допомогти з придбанням житла на Мелітопольщині. Також переселенка попрохала посприяти із працевлаштуванням. Олександр Мордик зазначив, що вже незабаром будуть вивчені можливості надання допомоги багатодітній матері.

Після спілкування з громадянами, голова райдержадміністрації побував на соціальних об’єктах сіл Терпіння та Спаське.

Олександр Мордик також поцікавився у педагогів, чи впливає на якість навчання тимчасове скорочення тривалості уроків з 45 хвилин до 40. За словами вчителів, така тривалість занять не має негативного впливу на навчальний процес.IMG_1912

У підсумку робочої поїздки Олександр Мордик зазначив, що загалом всі установи соціальної сфери Терпіння та Спаського працюють у штатному режимі. За словами голови райдержадміністрації, дотримання температурного режиму у закладах соцсфери й надалі залишатиметься під пильною увагою районного керівництва.