image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Гостинний «Теремок» святкує ювілей

16:16 03.12.2014

В чудовий зимовий день 1 грудня 2004 року відчинив свої казкові двері дошкільний навчальний заклад «Теремок» в селі Костянтинівка. Його відновлення почалося з травня 2004 року за рішенням сільського голови та депутатського корпусу, яке було підтримане головою Мелітопольської районної ради Віталієм Єрмоленком та більшістю односельців.

IMG_4313Дуже жваво та з великим ентузіазмом працювали на «народному будівництві» майбутні батьки вихованців ДНЗ, працівники сільської ради та майбутні працівники садочку. Сміливе рішення сільського голови підтримав підприємець Олександр Двігулін, завдяки якому були виконані основні роботи по капітальному ремонту будинку. Майже все літо і осінь працювали Костянтинівці задля однієї мети —  світлого майбутнього для своєї малечі.

Минуло 10 років. Це невеликий відрізок життя, але дуже насичений і плідний. Веселий дзвінкий сміх маленьких дошкільників, цікаві заняття, музично-розважальні заходи, інноваційні технології та проекти – ось так живе маленький казковий «Теремок» сьогодні. З великою вдячністю ми, працівники ДНЗ, звертаємося до наших батьків, які створюють сучасне розвивальне середовище, піклуються про добробут, харчування малечі,  санітарно-гігієнічний стан приміщень та обладнання, приймають активну участь у музично-розважальних, фізкультурно-спортивних та патріотичних святах і розвагах.

Наша «теремкова» родина працює над впровадженням в освітній процес української національної культури, традицій, звичаїв, обрядів. У маленьких казкових кімнатах створені національні українські куточки, міні-музей, у якому розміщені експонати давнини та сучасності, отримані від мешканців Костянтинівки. Ми приймаємо активну участь у Всеукраїнських, обласних та районних конкурсах, змаганнях, активно працюємо над методичними посібниками та парціальними програмами і дуже вдячні сільському голові, районному відділу освіти за підтримку педагогічних інноваційних проектів, ідей та технологій дошкільного виховання, які впроваджуються в освітній процес дошкільників України.

Запальне веселе свято відбулося 1 грудня. Тут зустрілися 10 поколінь випускників, які показали свої таланти, обізнаність та творчі здібності. Поруч з ними раділи святу їх батьки, які піклуються і будуть піклуватися про своїх маленьких «теремківців». Хай щастить всім мешканцям «Теремочку», їхнім родинам! Хай буде мир і радісні дзвінкі дитячі голоси лунають по всіх дитячих садочках України! А ми розпочинаємо друге десятиліття існування такого необхідного сільський громаді закладу.