image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Висока довіра до лідера

14:05 04.12.2014

28 листопада голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Володимир Авраменко розповів про роботу райкому за період з 2009 по 2014 рік на звітно-виборчій конференції.

IMG_2195Він зазначив, що профспілкові організації втрачають свою популярність серед трудових колективів, але районна профспілка працівників агропромислового комплексу продовжує плідно працювати та відстоювати права трударів.

— Головним досягненням нашої роботи за п’ять років я вважаю те, що ми зберегли нашу профспілку. Наразі такі організації дуже часто розпадаються, а ми тримаємося на плаву, — наголосив Володимир Авраменко.

Під час звітно-виборчої конференції голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик зазначив, що Володимир Авраменко успішно представляв інтереси працівників агропромислового комплексу і по цей час плідно співпрацює у всіх напрямках задля організації гідних умов праці на підприємствах району. Голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов наголосив, що в цей непростий час профспілкові організації відіграють важливу роль в забезпеченні гідних умов праці на підприємствах та вирішенні проблемних питань в колективах. Також районні керівники закликали профспілкових лідерів бути більш активними і брали участь у формуванні демократичного суспільства.

Володимир Авраменко розповів, що впродовж звітного періоду спільно з керівниками сільгосппідприємств вдалося вирішувати питання оздоровлення працівників агропромислового комплексу та забезпечення їх іншими соціальними пільгами. Райкомом профспілки організовувались культурно-масові заходи та навчання профактиву, кращі спеціалісти нагороджувались грошовими преміями.

Після звіту профспілкового лідера та виступу членів первинних профосередків, на голосування була винесена єдина кандидатура на посаду голови районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу — Володимира Авраменка. Присутні підтримали її одноголосно. Це свідчить про високу довіру до лідера.

Після цього переобраний голова запевнив профспілковий актив, що й надалі відстоюватиме права працівників АПК та зміцнюватиме і розвиватиме профспілку.