image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Посвятили активістів у лідери та дали поради

14:00 04.12.2014

27 листопада первинні профспілкові організації працівників освіти та науки Мелітопольського району підбили підсумки звітно-виборчої кампанії.

DSC_0248Голова районної профспілкової організації працівників освіти та науки Марія Тєтєріна розповіла, що за результатами звітно-виборчих зборів у первинках змінилась третина профспілкових лідерів. На її думку, це говорить про гідну роботу більшості профспілок у навчальних закладах району.

На заході 13 новообраних голів первинних профспілкових організацій шкіл нового типу, загальноосвітніх навчальних закладів та шкіл-інтернатів були посвячені у профспілкові лідери. Вони отримали настанови від керівництва районної організації, а також методичні матеріали, які допоможуть у майбутній роботі.

Марія Тєтєріна також розповіла про успіхи первинок. Цього року профспілки Костянтинівської гімназії «Таврія» та Вознесенської школи стали кращими первинними профспілковими організаціями в області.IMG_6442++++++

Також на засіданні голова районної профспілки розповіла про особливості підписання колективних договорів із адміністрацією шкіл. На заході Марія Тєтєріна зосередила увагу новообраних голів первинок на відповідальності їх нової посади та наголосила, що вони завжди можуть звернутись за порадою до керівництва районного профспілкового осередку. Учасники заходу зазначили, що такі зустрічі є дуже корисними для покращення роботи первинних профспілкових організацій.