image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Виховання патріотизму у Новобогданівської ЗШ І — ІІІ ступенів

13:36 12.12.2014

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство. Це земля, на якій народилися наші батьки, дідусі й бабусі, де поховані наші предки. Тому вона для нас – свята. Наша  Батьківщина – це  Україна, Запорізький край, Мелітопольщина, а  наше село Новобогданівка – то родинне вогнище, маленька Батьківщина кожного з нас.

DSC09801 DSC097972  грудня 2014 на базі Новобогданівської ЗШ І – ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з теми «Урок – показник майстерності вчителя української мови та літератури». У заході взяли участь методист районного методичного кабінету  Мелітопольської РДА  ЗО Бабіна А.В. та 23 вчителя району. Під час семінару присутні мали можливість відвідати урок української літератури в 8 класі з теми «Немає більше слова, окрім Слова…» (за творчістю О. Гончаренка) (вчитель Дегтярьова Н.В., спеціаліст першої категорії). Метою уроку  було ознайомити учнів з життєвим та творчим шляхом поета Олега Гончаренка, сприяти зацікавленню учнів  матеріалом уроку; виховувати любов до Батьківщини, інтерес до її літератури, гордість за рідний   край. Учні підготували презентацію про життя та творчість поета, намалювали малюнки до віршів. Учениця 8 класу Подгорнова А. разом з вчителем  Дегтярьовою Н.В. склали вірш про Новобогданівку.

Після уроку учасникам семінару показали  позакласний захід для учнів 5-11 класів з теми «Україна – єдина країна», який підготувала вчитель української мови та літератури Недзвецька С.О., спеціаліст першої категорії. Метою позакласного заходу було розширити знання учнів про єдність,  незалежність і суверенність нашої держави; формувати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів; виховувати почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину, бажання стати її захисником, справжнім громадянином України. Учні декламували вірші, співали українські пісні та танцювали переглянули відеоролік «Це моя і твоя війна», по завершенню свята всі заспівали гімн України.

ЗДНР  Новобогданівської ЗШ  І – ІІІ ступенів Гречана І.Ю.