image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Держземагентство повідомляє

Землевпорядники Дніпропетровщини виділили земельну ділянку батьку героя Небесної сотні, загиблого на Майдані

Наказом Головного управління Держземагентства у Дніпропетровській області затверджено проект землеустрою щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства батьку героя Небесної сотні Сергія Нігояна, який загинув на Майдані у січні 2014 року.

Земельна ділянка, яку передано у власність, знаходиться на території Березанівської сільської ради Солонянського району, поблизу батьківської хати Сергія, тож родина героя зможе вести особисте селянське господарство у рідному селі.

У Головному управлінні Держземагентства повідомили, що землевпорядники не залишили без уваги і військовослужбовців, котрі героїчно боронять нашу державу, та сім’ї загиблих у ході АТО захисників Вітчизни.

Наразі в області триває масштабна робота щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та їхнім родинам для ведення особистого селянського господарства, будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, садівництва, індивідуального дачного будівництва.

Нагадуємо, що з червня 2014 року за підтримки Уряду розпочалося впровадження ініціативи Держземагентства України щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

 

 

Прес-служба Держземагентства України

e-mail: mmdkzr@ukr.net

249-96-89

244-82-53