image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Держземагентство повідомляє

Держземагентство всіляко сприятиме забезпеченню працівникам установ та підприємств гідних умов праці та проживання після переміщення з тимчасово неконтрольованих територій

 Держземагентство України затвердило план заходів з реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 року № 595 “Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей”.

Держземагентством підготовлено та надіслано до Донецької та Луганської облдержадміністрацій листи щодо сприяння переміщенню територіальних органів Держземагентства у Донецькій та Луганській областях з тимчасово неконтрольованих на контрольовані території, на яких вони мають можливість здійснювати свої повноваження у повному обсязі. На сьогодні 16 територіальних органів Держземагентства у Донецькій області та 11 органів у Луганській області тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, у тому числі головні управління Держземагентства у цих областях. З повним переліком цих органів можна ознайомитися за посиланням http://dazru.gov.ua/tsikavo-znaty/109551.

Крім того, Держземагентство України підготувало та надіслало листи до державних підприємств, що належать до сфери управління відомства, які розташовані на тимчасово неконтрольованих територіях у Донецькій та Луганській областях щодо переміщення підприємства (майна та працівників) до населених пунктів, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження. Це, зокрема, територіальні філії Центру Державного земельного кадастру, філії ДП “Укрспецзем”, регіональні інститути землеустрою, ДП “Донецький обласний геодезичний центр”.

Держземагентство України всіляко сприятиме забезпеченню працівникам установ та підприємств, що належать до сфери управління відомства, соціального захисту, гідних умов праці та проживання після переміщення з тимчасово неконтрольованих територій.

З питань переміщення підприємств, установ та працівників з тимчасово неконтрольованих територій можна звертатися за телефоном гарячої лінії Держземагентства 0 800 502 528 (всі дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні), а також на електронну адресу dazr@dazru.gov.ua.

Прес-служба Держземагентства України

e-mail: mmdkzr@ukr.net

249-96-89

244-82-53