image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Податки

16:46 17.12.2014

Мелітопольські платники оцінили подання звітності в електронному вигляді Завдяки комплексу заходів у місті за допомогою мережі інтернет платники усвідомили переваги електронної звітності. Мелітопольська ОДПІ постійно веде роботу по залученню платників та підприємств до електронної звітності. Щодня фахівці інспекції консультують і допомагають платникам опанувати електронне звітування.

На сьогодні 76% платників Мелітопольської ОДПІ надають звіти  «електронкою». За підсумками 11 місяців в електронному вигляді подано 99% звітів про сплату податку на додану вартість, майже 97% звітів з єдиного соціального внеску та 90% 1 ДФ .

Подання звітів в електронному вигляді має багато переваг для суб’єктів підприємницької діяльності. Головне для підприємців – це зручність електронного формату та економія часу користувача.

Нагадуємо, що кожне підприємство або підприємці та фізичні особи мають право безкоштовно отримати електронний цифровий ключ у центрах видачі безкоштовних ключів ЕЦП. Центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису надав цю послугу з початку року 8706 платникам.

Акредитований Центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису знаходиться за адресою: м. Мелітополь, вул. Кірова, 31.

Татьяна Киселева