image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Держземагентство повідомляє

У п‘яти Центрах надання адмінпослуг на Херсонщині розпочали роботу державні кадастрові реєстратори

Перші п’ять державних кадастрових реєстраторів розпочали роботу через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Херсонській області. Так, для вирішення питань у сфері земельних відносин громадяни вже можуть звертатися у ЦНАПи Бериславського, Верхньорогачинського, Іванівського, Новотроїцького районів та м. Херсона, повідомляє Головне управління Держземагентства в області.

Як наголосила у зв‘язку з цим заступник начальника Головного управління Держземагентства у Херсонській області Оксана Зінова, основними перевагами функціонування ЦНАПів є спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, а також унеможливлення корупції і виключення посередницьких послуг.

«Дуже скоро мешканці Херсонщини відчують суттєву різницю та зручності в отриманні таких послуг через ЦНАПи», – зазначила вона.

За словами Оксани Зінової, передбачається, що усього на Херсонщині державні кадастрові реєстратори працюватимуть у 22 Центрах надання адмінпослуг.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Уряду надання послуг у сфері земельних відносин через Центри надання адміністративних послуг має розпочатися з січня наступного року.

Як свідчить статистика Держземагентства України, найбільшим попитом серед громадян на сьогодні користуються адмінпослуги з державної реєстрації земельної ділянки, надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Прес-служба Держземагентства України

249-96-89

244-82-53