image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Яскравий приклад життєлюбства

15:54 18.12.2014

3 грудня відзначають Міжнародний день інвалідів, який був впроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1992 р. З цього приводу районна влада організувала урочистий захід, на який були запрошені мешканці Мелітопольського району з особливими потребами.

IMG_2496Всього на його території мешкає більше двох з половиною тисяч інвалідів, серед яких 175 дітей. Більшість з них є активними учасниками суспільного життя та постійно беруть участь у конкурсах, фестивалях та  інших заходах. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик підбив підсумки виконаної за рік роботи щодо підтримки інвалідів, а також привітав їх зі святом.

— В цей день я бажаю вам мирного неба над головою, благополуччя та насамперед уваги від оточуючих вас людей, — сказав Олександр Мордик.

Голова районної ради Євген Любцов відзначив, що люди з обмеженими фізичними можливостями в ці непрості часи подають яскравий приклад життєлюбства для всіх мешканців району.

— Ви своїм життям показуєте, що ніякі негаразди не можуть стати на заваді того, щоб повноцінно жити та радіти кожному дню. Сьогодні свято, і я хотів би побажати вам здійснення ваших мрій, — привітав присутніх Євген Любцов.

На заході також були присутні керівники структурних підрозділів адміністрації, які кожен день мають справу з проблемами інвалідів та допомагають їх вирішити.

На завершення Олександр Мордик та Євген Любцов вручили почесні грамоти від районної адміністрації та районної ради найбільш активним в громадській діяльності інвалідам, які постійно беруть участь у культурному житті району та гідно представляють Мелітопольський район в різноманітних конкурсах.