image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Держземагентство повідомляє

У більшості територіальних органів Держземагентства запроваджено автоматизовану систему діловодства

З 22 грудня 2014 року в більшості територіальних управлінь та відділів Держземагентства України запроваджено електронний обмін документами.

Система реалізована у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Харківській та Херсонській областях на базі програмного забезпечення “Автоматизована система діловодства “ДОК ПРОФтмСтеп 2.0”.

Дана система дозволила автоматизувати процеси створення, відправлення, передавання, одержання, оброблення, використання, зберігання документів у територіальних органах земельного  відомства, а також здійснювати автоматизований контроль за їх виконанням.

Методичну та технічну підтримку з питань організації впровадження системи електронного документообігу забезпечуватимуть фахівці Управління інформаційних технологій та захисту інформації Держземагентства України.

Згідно з наказом Держземагентства України, керівники обласних управлінь земельного відомства мають організувати навчання та підготовку працівників, які відповідають за ведення діловодства та адміністрування системи у відповідних територіальних органах.

Прес-служба Держземагентства України

249-96-89

244-82-53