image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Економії блакитного палива — особлива увага

17:33 24.12.2014

Протягом листопада в бюджетних установах Мелітопольського району  перевищення доведених лімітів споживання газу не було. Про це повідомив заступник голови райдержадміністрації Дмитро Єрмоленко на засіданні колегії райдержадміністрації.

З допустимих 95 тисяч кубів в листопаді установами і організаціями району було використано 91 тисячу кубів блакитного палива.IMG_2939

За словами головного спеціаліста районного відділу освіти Наталі Горєвої, заклади освіти також вкладаються у виділені ліміти. Саме через необхідність  цьогорічної економії блакитного палива зимові канікули у школярів триватимуть довше, ніж минулої зими: з 2 січня по 25 лютого.

На колегії питанню енергозбереження було приділено особливу увагу. Голова райдержадміністрації Олександр Мордик наголосив, що наразі економити газ вдається завдяки погодним умовам.

При цьому Олександр Мордик закликав присутніх ретельніше ставитися до утеплення приміщень та вивчення використання альтернативних видів обігріву. Він підкреслив, що всім мешканцям району так чи інакше необхідно виховувати в собі та оточуючих заощадливість у використані енергоресурсів.

Окрім цього, на заході обговорили роботу пенсійного фонду та підбили підсумки розгляду райдержадміністрацією звернень громадян.