image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 Дивляться зі стенду очі героїв

15:23 25.12.2014

Минулого тижня в Новенській школі відбулася презентація стенду з відомостями про місцевих воїнів-інтернаціоналістів.

CAM00124Пам’ять про солдатів увічнили за ініціативи районної організації ветеранів збройних сил, що воювали та несли службу на території інших держав. До роботи залучилися школярі та небайдужі мешканці сіл, які розміщені на території Новенської сільради.  Голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Олександр Матюшко висловив вдячність за допомогу приватним підприємцям Миколі Димурі та Володимиру Пономарьову. За словами Олександра Матюшка, знайти матеріали для створення стенду було нелегко.

— Трудність була в тому, що деякі фотографії час майже знищив, та  знайти їх було нелегко. Але нам це вдалося, разом зі школярами ми реставрували світлини, — розповів він.

Стенди збережуть пам’ять про подвиг воїнів-інтернаціоналістів для молодого покоління. На думку Олександра Матюшка слід приділяти особливу увагу патріотичному вихованню молоді.

Новенський сільський голова Валентин Бутенко висловив вдячність ініціаторам створення стенду. Він зазначив, що своїх героїв слід знати.

Присутня на заході керівник апарату райдержадміністрації Алла Полуліх звернулася з напутніми словами до школярів, закликала дітей шанувати історію своєї країни та гідно творити її продовження.

Також на заході голова районної організації вручив пам’ятні нагороди учасникам бойових дій на території інших держав.