image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Свято для малечі

15:27 25.12.2014

У День Святого Миколая оживають казки і мрії, а в серці прокидається очікування дива. Невеличке диво вирішила подарувати дітлахам дев’ята гімназія. Оскільки вона є центром освітньо-культурного округу Нового Мелітополя, то на свято були запрошені учні четвертих класів школи № 7.

d0pG6SVVf84Цікаве дійство розіграли перед  гостями десятикласники разом із класним керівником Вірою Юріївною Федоренко. Нечиста сила — бісеня Антипко намагався все зробити для то-го, аби діти отримали від святого Миколая не подарунки, а різочки. Проте нічого в нього не вийшло.

Діти і виставу подивилися, і новорічні загадки відгадали, і невеличкі подаруночки здобули. А ще подивилися номери, які підготували для них вихованці художньо-естетичного профілю гімназії: величальними колядками вітав гостей ансамбль «Співаночки» (керівник Г.П. Козлова); заворожила всіх чарівним співом восьмикласниця Аліса Галаган, порадували  яскраві танці «Ялинки» та «Варення» від  першачків сьомої школи; приємно вразив дует малюків Ускова Михайла та Вінниченко Даші.

«Будьте щедрі, не ліниві, то і станете щасливі, Пам’ятайте слово Боже, і життя в вас буде гоже», — з такою настановою святий Миколай залишив гостей до нової зустрічі в наступному році.