image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Стара казка стала сюрпризом

11:22 30.12.2014

В Новомиколаївській загальноосвітній школі-інтернаті панує атмосфера доброзичливості, взаємодопомоги і взаємоповаги. Особливо це відчувається у святкові дні, коли збираються дорослі і малі, коли звучать щирі слова привітань, сміх, пісні.

Друзі інтернату із благодійного фонду «Руки допомоги» під керівництвом О.М.Власової підготували кожній дитині подарунок і солодощі. Адміністрація кафе «Челентано» подарувала набір книжок шкільній бібліотеці та цукерки, а постійний спонсор ЧП «Глєбови» презентував фотоапарат. Мелітопольська районна благодійна спілка бджолярів-любителів «Бджілка» підсолодила вихованцям життя медом вищого ґатунку та подарувала спортивний інвентар, а керівник магазину «Кент» подарував дитячий одяг.

Педагоги Новомиколаївської школи-інтернату продемонстрували учням новорічну виставу. Вони показали дітям всім відому казку «Вовк і семеро козенят» на новий лад. Директор навчального закладу Олена Мартиненко зазначила, що такі заходи вже стали традиційними, а дорослі залюбки готують сюрпризи своїм вихованцям. За її словами, кожен з вчителів та вихователів намагається максимум уваги приділяти кожному з вихованців і зробити новорічні свята для них незабутніми.

У передсвяткові дні Олена Мартиненко побажала колективу навчального закладу та дітям, щоб в країні нарешті запанував мир, а в кожного з них збулися заповітні мрії.

Підготована педагогами казка викликала безліч приємних емоцій у дітей. За словами школярів, їм сподобалося таке новорічне привітання від своїх наставників. Свято закінчилось дискотекою.

Зайцева М.М., Науменко В.В.