image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ой, на свято Миколая…

11:25 30.12.2014

Нещодавно в Новомиколаївській ЗШ І — ІІІ ступенів для учнів 5 — 11 класів відбувся предметно-виховний захід «Ой, на свято Миколая…» В цікавій пізнавальній формі були представлені традиції, звички, обряди святкування Різдва та Нового року в Україні і Великобританії.

ой на миколаяЗвісно, господарем свята був Святий Миколай у виконанні Євгена Матюхи з 11 класу. Разом з янголами (Ольга Неділько, Анна Гриник, 5 клас) вони віншували початок різдвяних свят в Україні. Пісні про Святого Миколая, Різдво у виконанні учнів 6 і 7 класів не могли не підняти святкову атмосферу заходу.

Естафету ведучих продовжили «Українська зима» (Олена Єременко, 9 клас) і «Англійська зима» (Діана Старкова, 9 клас). Вони розповіли про особливості святкування Нового року і Різдва у відповідних країнах.

А яке свято без Діда Мороза? Але він завітав не сам, а зі своїм братом Санта Клаусом (Олександр Палій, 8 клас), який приїхав на свято на оленях з далекої Лапландії. Підхопили урочистий настрій свята запальний рок-н-рол у виконанні Каріни Кудикіної та Аліни Самбур (керівник Т. Кравченко) і флешмоб учнів 11 класу. До речі, всі англійські персонажі спілкувалися суто англійською мовою.

Фінальним акордом був виступ Наталі Вороніної з піснею «Happy New Year». Ця чарівна мелодія ніби закликала всіх бути доброзичливими, терплячими і милосердними, розуміти одне одного, адже це так необхідно нам сьогодні. А із вуст Діда Мороза і Санта Клауса прозвучали віншувальні слова:

Нехай лунає щирий сміх,

Добробут буде хай у всіх,

Хай щастя йде у кожен дім,

І буде затишно у нім!

І у дитячих душах запалав вогник доброти, надії і сподівання, що їхні мрії неодмінно здійсняться.

В. ГОЛОВЯНКО,    вчитель англійської мови

О.ФЕСЕНКО, вчитель  української мови та літератури