image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Поклали квіти до меморіалу

11:35 30.12.2014

25 грудня виповнилось 35 років з дня введення радянських військ в демократичну республіку Афганістан. Традиційно в цей день відбувся пам’ятний мітинг біля меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам за участі ветеранів, а також представників міської та районної влади.

— За роки війни в Афганістані загинуло дуже багато жителів Мелітопольського району та молодих людей зі всього Радянського Союзу. На сьогодні в Мелітопольському районі проживає 31 інвалід цієї війни, 17 вдів воїнів Афганістану і велика кількість дітей-сиріт, які вже дорослі та шанують пам’ять своїх батьків. В цей траурний день ми пам’ятаємо наших співвітчизників, які виконали свій інтернаціональний обов’язок, — розповіла керівник апарату Мелітопольської райдержадміністрації Алла Полуліх.

Для самих ветеранів-афганців ця дата назавжди залишиться чорним днем у календарі, яка змінила життя багатьох тисяч тоді ще молодих хлопців.

— Це день початку бездарної війни, яка тривала майже 10 років та забрала багато життів наших побратимів. Ми їх пам’ятаємо та IMG_0252збираємось в цей день, щоб вшанувати пам’ять загиблих. Вони гідно виконали свій обов’язок і були прикладом для всіх нас, — поділився думками голова Мелітопольської районної організації Олександр Матюшко.

На мітингу пролунало чимало добрих слів про героїв тієї війни. Для ветеранів це ще й нагода зустрітися зі старими друзями та поділитися спогадами. Після урочистої частини присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.