image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відвідали ветерана афганської війни

11:45 30.12.2014

Напередодні 35-ї річниці вводу радянських військ в Республіку Афганістан воїн-інтернаціоналіст з Костянтинівки Павло Сердюк отримав грошову допомогу.

Матеріально підтримали ветерана-афганця районна організація воїнів-інтернаціоналістів (передав керівник організації Олександр Матюшко) та голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. Зі свого боку Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький вручив солодощі та фрукти.

Під час спілкування із гостями Павло Сердюк зазначив, що йому випало чимало пережити в часи, коли він ніс службу в Афгані. Через тяжке поранення на війні згодом військовий втратив обидві ноги. Незважаючи на це, Павло Сердюк не втрачає міцності духу та виявляє активність у житті районної організації воїнів-інтернаціоналістів. Він згадує, що вижити під час воєнних подій вдавалося завдяки гарній фізичній підготовці, яку вдалося здобути на шкільних уроках допризовної підготовки юнаків. Тоді військовим премудростям майбутніх захисників Вітчизни навчав Леонід Біленький.

— Гарна була фізична підготовка, спасибі Леоніду Григоровичу, що всьому нас навчив… Під час служби я не раз згадував про навички, які здобув на уроках, — з усмішкою згадує Павло Сердюк.

За час служби у Афгані ветеран отримав безліч нагород, в тому числі і медаль «За звитягу».