image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В інтернаті царить позитивний настрій

15:33 06.01.2015

До комунального закладу «Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради напередодні новорічних свят завітало чимало гостей, небайдужих до дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. У свято Святого Миколая учнів закладу привітали бійці із зони АТО. Вони подарували спортивний інвентар, тому що вважають, що найголовніше для школярів — їхній фізичний розвиток і, звичайно, здоровий спосіб життя. До того ж, військові теж не залишились без уваги: вони отримали дитячі малюнки і листи, зроблені дітьми власноруч обереги. Волонтерська група «Активна позиція» також привітала учнів з новорічними святами та подарувала театральну виставу «На порозі — Новий рік».

Традиційно без уваги не залишають вихованців школи-інтернату представники церкви «Источник Жизни» , які привітали зі святом Святого Миколая та були присутні на новорічному КВНі.

Цікаво в школі-інтернаті пройшов 26 грудня новорічний КВН, де приймали участь не лише учні ,а й педагоги школи. У своїх жартах змагались команди 9-х та 10-го класів. Команда 9-х класів мала назву «Неподарунок», команда 10-го класу — «Північна зірка». Всі дві команди гарно підготувались та плідно попрацювали. Вони продемонстрували свій професіоналізм та вміння «тримати зал» , що подарувало позитивний настрій всім присутнім. Зі словами привітання до новорічних свят виступила директор школи-інтернату Марина Шевчик, яка нагородила переможців й учасників новорічного КВНу. За перше місце команда-переможець отримала грамоту та великий пиріг від шеф-кухаря школи-інтернату. За друге місце — грамоту та солодощі.

Педагогічним колективом вирішено в майбутньому традиційно проводити щорічний новорічний КВН. Веселий настрій, щирий і радісний сміх — саме це потрібно дітям і дорослим в наш доволі непростий час.