image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Веселі розваги для малечі

15:41 06.01.2015

30 січня в Костянтинівці 300 дітей пільгових категорій отримали новорічні подарунки, які їм вручили під час святкування  біля головної ялинки села.

Там відбулося справжнє свято для малят із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, а також тих, чиї батьки знаходяться в зоні антитерористичної операції. Веселі розваги були організовані для малечі за ініціативи костянтинівського сільського голови Леоніда Біленького.IMG_3140

— Таке свято для нас стало вже традиційним, але з 2015 роком ми вирішили привітати дітлахів по-особливому, тому вирішили влаштувати їм розваги на свіжому повітрі, біля головної ялинки села, — зазначив він.

Слід відзначити й те, що зелену красуню костянтинівці прикрасили в патріотичних кольорах.  У передсвяткові дні дітей радували працівники будинку культури та творча молодь села. На святі діти переглянули невеличку виставу із казковими героями. Після цього і дорослі, і малі брали участь у веселих конкурсах, які неабияк їх потішили. По завершенні свята Леонід Біленький висловив надію, що захід хоч трохи відволік дітей та їх батьків від повсякденних турбот, побажав всім здоров’я та успіхів у новому році. Також сільський голова висловив вдячність тим, хто допоміг придбати подарунки для малечі: ПП «Казачок», приватним підприємцям Зубко, Солдатенко та Варфоломієву.