image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сільські медики можуть залишитися без зарплатні

16:22 14.01.2015

Депутати Вознесенської сільської ради вирішили не передавати сільську амбулаторію сімейного лікаря на баланс районного центру медико-санітарної допомоги. Таке рішення народні обранці ухвалили на сесії сільської ради 12 січня.

IMG_3258А це, згідно з бюджетним кодексом України на 2015 рік, може призвести до того, що медперсонал може залишитись без зарплатні. За словами головного спеціаліста з правових питань Мелітопольської районної ради Тамари Коробцової, бюджет країни на 2015 рік не передбачає надання субвенцій територіям на медицину із районного бюджету, тому переданням лікарні на баланс районного центру медико-санітарної допомоги буде забезпечене її фінансування. Незважаючи на такий стан справ, мешканці Вознесенки підтримали рішення сесії, бо вони побоюються, що після передачі місцевої лікарні до центру медико-санітарної допомоги сільський медичний заклад можуть скоротити.IMG_3265

Так, мешканка с. Вознесенки Анна Дубіна зазначила, що лікарню вознесенці будували власними силами та докладали зусилля, щоб медичний заклад був більш комфортним, тому передавати власність громади у районний центр не є доречним.

Сільський голова Ольга Гарабажиу наголошує, що наразі в населеному пункті функціонує сучасна лікарня, де селяни отримують якісну медичну допомогу. Саме через це, на думку місцевого очільника, медзаклад має залишатися власністю громади.

На сесійному засіданні депутати сільради також вирішили звернутися до депутатів районної та Верховної рад з проханням продовжити перераховування субвенції на медицину безпосередньо до Вознесенської амбулаторії.