image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Держземагентство повідомляє

Держземагентство оприлюднило відомості Реєстру апаратури супутникових радіонавігаційних систем

Держземагентство України оприлюднило відомості Реєстру апаратури супутникових радіонавігаційних систем (СРНС). В Реєстрі, зокрема, міститься перелік зареєстрованої апаратури супутникових радіонавігаційних систем, що застосовується під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок.

Відомості про реєстрацію апаратури СРНС розміщено на офіційному сайті Держземагентства України у розділі «Геодезія і картографія». На сьогодні в реєстрі міститься 26 позицій, в яких зазначено власника апаратури, фірму виробника, номер приймача, дату придбання та реєстрації, реєстраційний номер апаратури.

Уся апаратура СРНС зарубіжного або вітчизняного виробництва, що використовується для виконання топографо-геодезичних робіт, підлягає обов’язковій реєстрації та обліку в Держземагентстві (за винятком апаратури СРНС Міноборони, МВС, СБУ, реєстрація та облік якої здійснюється Генеральним штабом Збройних Сил України у визначеному ним порядку). Реєстрацію супутникових радіонавігаційних систем було запроваджено з метою реалізації єдиних правил використання відповідної апаратури згідно з урядовою постановою “Про Порядок використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок”  від 13 липня 1998 року.

У серпні 2014 року наказом Мінагрополітики України було затверджено зразок Реєстраційного посвідчення апаратури супутникових радіонавігаційних систем.

 Прес-служба Держземагентства України

249-96-89, 244-82-53