image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

МОДПІ повідомляє

З 1 січня 2015 року розпочалася кампанія декларування доходів,  отриманих громадянами протягом звітного 2014 року. Мелітопольська ОДПІ  ДФС  у Запорізькій області  запрошують громадян задекларувати отримані протягом звітного року доходи.

 Мелітопольці можуть подати звітність або задекларувати свої доходи у зручний для себе час та спосіб у Центр обслуговування платників за адресою: м. Мелітополь, вул. Кірова, 31.

РОЗНИЧНАЯ ТОРГОВЛЯ ПОДАКЦИЗНЫМИ ТОВАРАМИ: когда и как начислять акцизный налог.

С 1 января 2015 года плательщиками акцизного налога стали субъекты хозяйствования розничной торговли, осуществляющие реализацию подакцизных товаров.

Под реализацией субъектами хозяйствования розничной торговли подакцизных товаров следует понимать продажу пива, алкогольных напитков, табачных изделий, табака и промышленных заменителей табака, нефтепродуктов, сжиженного газа, вещества, используемого как компоненты моторных топлив, топливо моторное альтернативное непосредственно гражданам и другим конечным потребителям для их личного некоммерческого использования независимо от формы расчетов, в т.ч. на разлив в ресторанах, кафе, барах, других субъектах хозяйствования общественного питания.

Базой обложения налогом является стоимость товара с НДС, то есть акцизный налог «накручивают» сверх цены. При этом продажу табачных изделий нельзя осуществлять по ценам, выше максимальных розничных цен, увеличенных на сумму акцизного налога. Таким образом, в случае продажи табачных изделий по максимальной розничной цене, цену товара фактически увеличивают на акцизный налог.
Ставка налога — 5%.

Начислять налог нужно с 1 января 2015 г.

В НОВИЙ РІК ІЗ ЗНАЧНИМИ ПОКАЗНИКАМИ.

За дванадцять місяців 2014 року платниками мелітопольщини до місцевих бюджетів спрямовано 342,3 млн. грн.. що на 27,2 мільйонів гривень більше ніж очікувалось та на 12,4млн.грн. більше рівня 2013 року.

Основними податками якими наповнювались бюджети у минулому році буд податок на доходи – 231,7 млн.грн. за рік  та плата за землю – 55,6 млн. грн.. які надійшли у повному обсязі і навіть перевищили прогнозні показники. Надходження від єдиного податку який спрямовувався до спеціального фонду місцевого бюджету склав 40,6млн.грн. , що майже на 2 мільйони більше аналогічного періоду 2013 року.   І це незважаючи на складну ситуацію у країні завдяки стрімко зростаючій свідомості наших громадян.

Фахівці Мелітопольської ОДПІ зі свого боку створюють гідні та зручні умови для платників і сподіваються на подальшу плідну співпрацю та результативний діалог.

ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ.

Незважаючи про постійні повідомлення та заклики податківців працювати у правовому полі із дотриманням вимог законодавства «горе – підприємці» продовжують торгувати табаком та алкоголем без наявності ліцензій та дозвільних документів, особливо це стосується віддалених місць. С початку 2015 року податковою міліцією встановлені факти порушення реалізації підакцизних товарів, так у результаті вилучено алкогольних напоїв на загальну суму 44,62 тис. грн. та тютюнових виробів на загальну суму 24,6тис.грн. В діях підприємців вбачаються ознаки ч.1 ст.156 КУпАП України.


Татьяна Киселева