image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В інтернаті пройшли вистави на теми Різдва

17:23 12.01.2015

DSC09946У комунальному закладі «Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради  напередодні різдвяного свята, з метою організації змістовного дозвілля, завітало чимало небайдужих до вихованців людей. З Різдвом  та Старим Новим роком дітей привітала Вероніка Пульман з сестрою та доньками. Вони організували для дітей шоу-виставу за участю мультиплікаційних героїв «Фіксіків». По закінченню свята всі діти отримали солодкі подарунки та багато позитивних емоцій  і  вражень.

Вперше до нашого учбового закладу завітали   гості з міста Енергодару та Мелітополя  — представники Євангелістських Христіан. Головною метою візиту  стала  феєрична вистава, яка  відобразила  любов та повагу  людей, розкрила значення свята  Різдва. Після перегляду вистави діти відповідали на запити, отримували солодкі призи.

Як завжди, ніколи без уваги не залишають дітей і наші постійні гості з церкви «Источник Жизни» під егідою В.А.Журавльова, режисер вистави Т.М.Юркевич. Вихованцям та педагогам сподобалося цікаве театралізоване дійство за участю казкових героїв та розважальна програма з різдвяними подарунками.