image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Випробування роблять нас сильнішими

17:29 28.01.2015

DSC_032422 січня українці традиційно відзначають День Соборності України. З цього приводу в Мелітопольському районі були проведені урочисті збори.

За 23 роки незалежності нашої держави цей день ми вперше відзначаємо в час, коли існує реальна загроза суверенітету країни. Присутні на урочистих зборах районні керівники зазначили, що зараз як ніколи українці мають бути єдиними.

Керівник апарату райдержадміністрації Алла Полуліх під час виступу зазначила, що, мабуть, випробування на долю українців випали не випадково.

— Є такі мудрі слова: «Господь посилає нам випробування для того, щоб люди навчилися цінити те, що мають». Можливо, тим, що відбувається в нашій країні, Господь нагадує нам, що Батьківщина, як і мати, у кожної людини одна, і вона потребує любові. Її треба берегти і ні в якому разі не зраджувати її, — підкреслила Алла Полуліх.

Незважаючи на складну ситуацію в Україні, керівники району висловили надію, що українці гідно витримають випробування, та наша країна зможе стати дійсно сильною державою.

Так, голова районної ради Євген Любцов зазначив, що наша держава має великий потенціал, і він неодмінно буде реалізований, та закликав мешканців Мелітопольщини берегти мир і спокій.

А голова райдержадміністрації Олександр Мордик підкреслив, що у цей нелегкий час День Соборності України — це привід в черговий раз згадати історію нашої держави та об’єднати зусилля задля збереження її єдності, незалежності.