image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Віктор Межейко: «Інвестиції — це підтвердження безхмарного майбутнього!»

15:52 12.02.2015

27 січня у Мелітополі відбулася визначна подія — відкриття довгоочікуваної льодової розваги: ковзанки «ICE-TRENDY».

Під оплески залу червону стрічку розрізали голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко, секретар Мелітопольської міської ради, в. о. міського голови Сергій Мінько і генеральний представник компанії «ICE-TRENDY» Юнус Колджу.

— Я щиро вітає вас, мелітопольці, з відкриттям льодової арени та передаю вітання від виконуючого обов’язки губернатора Запорізької області Григорія Самардака. Дякую турецьким представникам, які вирішили побудувати в такому прекрасному місті нову розвагу для дозвілля мелітопольців. Я знаю, що цей об’єкт — перший в Україні, побудований цією компанією. Завдяки сміливості турецьких бізнесменів, які не побоялися в нинішній неспокійний час інвестувати в об’єкти розваг  в Україні, у мелітопольців з’явилася можливість урізноманітнити своє дозвілля, долучитися до зимових видів спорту, — звернувся до присутніх Віктор Межейко. — У цей неспокійний для нашої країни час такі ін-вестиції є підтвердженням того, що ми віримо у майбутнє міста Мелітополя, всієї Запорізької області та нашої країни, віримо у те, що ми переможемо!

— У зв’язку з ситуацією на сході нашої країни Мелітополь, як і вся Запорізька область, для інвесторів є територією ризику. Я радію від того, що, незважаючи на ситуацію в країні, серед інвесторів є сміливі люди, які ризикнули вкласти гроші в бізнес у нашому місті. Це підтвердження того, що інвестори, як і усі ми, вірять у те, що Запорізький край і надалі буде жити у мирі та спокої, — наголосив секретар Мелітопольської міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Сергій Мінько.

На церемонії відкриття виступили гості зі столиці, лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів — льодове шоу «Ocean Soul», а також майстер спорту з фігурного катання Анастасія Ялова і мелітопольська вокалістка Олександра Галко. Сергій Мінько також розповів, що завдяки новій ковзанці у нашому місті будуть сформовані спортивні секції з хокею та фігурного катання.