image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Освітяни обрали профспілкового лідера

16:05 12.02.2015

Районна профспілкова організація працівників освіти та науки активно відстоює права освітян на місцевому та державному рівнях.

Про це під час звітно-виборної конференції розповіла голова ради районної профспілки освітян Марія Тєтєріна. Так, активісти профспілки у грудні 2014 року взяли участь в акції протесту щодо фінансування освітянської галузі у 2015 році. Завдяки їх вимогам не було збільшено тижневе педагогічне навантаження, відхилено пропозицію щодо збільшення віку для виходу на пенсію як за віком, так і за вислугою років. Також залишились діючими норми Закону України «Про освіту» щодо матеріальної допомоги на оздоровлення, щорічної винагороди за сумлінну працю, не відмінено надбавки до 20%.

Незважаючи на складну фінансову ситуацію, в минулому році вдалося частково зберегти надбавки за престижність професії сільським педагогам та бібліотекарям.

— Президія районної профспілкової організації працівників освіти та науки звернулась до голови райдержадміністрації Олександра Мордика і начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Безбородих з питанням незадоволення освітян району щодо скасування 20% за престижність праці педагогам і бібліотекарям. Олександр Миколайович після ретельного аналізу стану бюджету, винайшов можливість виплачувати за престижність праці 5%, — зазначила профспілковий лідер.

Присутній на заході голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов зазначив, що районний профспілковий осередок освітян гідно справляється зі своїми обов’язками.

Під час звітно-виборної конференції педагоги з різних навчальних закладів надавали оцінку діяльності профорганізації. У своєму виступі ветеран педагогічної праці Галина Голованова зазначила, що члени профспілки приділяють велику увагу саме педагогам пенсійного віку і подякувала за це голові організації Марії Тєтєріній.

Учасники конференції на посаду голови ради профкому на наступні п’ять років висунули кандидатуру діючого профспілкового лідера.

Після нетривалого обговорення делегати конференції від первинних осередків профспілкової організації одноголосно обрали на посаду голови профспілкової організації Марію Тєтєріну.