image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Є запитання щодо податкових змін – напишіть нам листа!

16:20 18.02.2015

 Новації законодавства та реформування податкової системи викликали багато актуальних запитань серед запорізьких платників податків і громадськості.

Тому органи фіскальної служби
регіону проводять активну роз’яснювальну роботу. Постійні виступи в електронних та друкованих ЗМІ, організовані семінари, зустрічі, виїзні засідання, «круглі столи», прес-конференції, наради та збори – далеко не повний перелік цієї кампанії.

Розуміючи, що не кожний платник може взяти особисту участь у тому чи іншому заході з метою дізнатися конкретну відповідь на запитання, що його турбує, ми пішли далі – і запровадили додатковий вид нашої співпраці. Тож, відтепер платники податків можуть надіслати свої запитання на нашу електронну скриньку.

Фахівці Головного управління ДФС у Запорізькій області будуть їх аналізувати, систематизувати та надаватимуть відповіді у форматі відеороз’яснення.

Відповідні відео будуть розміщені на суб-сайті ГУ ДФС у Запорізькій області (http://zp.sfs.gov.ua), на каналі Youtube (https://www.youtube.com/channel/UCM9GDhiRJWMQZ-FcjLqsH8) та на сторінці ГУ ДФС у Запорізькій області у Facebook.

Адреса електронної скриньки для надсилання запитань: dfsua.zp@gmail.com.

Крім того, нагадуємо, що на головних сторінках веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua/), ГУ ДФС у Запорізькій області (http://zp.sfs.gov.ua) створено банер «Податкові зміни 2015», за допомогою якого можна дізнатися про всі новації Податкової реформи.