image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 Запорізький митець і журналіст Анатолій Сердюк вшанував героїв Небесної сотні

17:47 18.02.2015

 Запорізький співак і композитор Анатолій Сердюк, член Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України,  записав новий відео кліп  «Небесна сотня», присвячений річниці розстрілу Майдану.

p4192У ньому використано фото- й відеокадри з київського й запорізького Майданів  2013-2014 років, а також відео з виступу артиста на сцені.

Кліп був змонтований запорізькою арт-студією «РОКС» і одразу ж виставлений на каналі ЮТЮБ в Інтернеті.

Творчий доробок швидко набирає популярність —  тільки за першу добу кліп переглянуло понад дві з половиною сотні глядачів.

Анатолій Сердюк написав пісню «Небесна сотня» на слова харківського поета Віктора Курінного в березні минулого року  і виконував її на мітингах і  концертах спочатку в супроводі гітари, а потім в супроводі музичного  аранжування, яке зробили харківські музиканти на чолі з аранжувальником Валентином Івановим.

Пісня у виконанні Анатолія Сердюка неодноразово лунала на запорізькому та Національному радіо, її взяли до свого репертуару народний артист України Олег Дзюба (м.Київ) та екс-соліст групи  «Красные маки» Олександр Григор’єв м.Харків).

Посилання, за яким можна переглянути кліп Анатолія Сердюка «Небесна сотня»:

https://www.youtube.com/watch?v=ODNzxyxTZFc