image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Боєць АТО завітав до рідної школи

16:06 25.02.2015

20-22 лютого Україна була в жалобі. Три дні Майданом лунали молитви за спочилих героїв. Три дні нескінченним потоком люди приходили прощатися із загиблими. Кількість загиблих протягом 3 місяців протистоянь на Майдані сягнула більше сотні, пам’ять про загиблих героїв житиме вічно у серцях костянтинівців.константин.

У Костянтинівському районному НВО №1 «Таврія» відбулися виховні години, присвячені пам’яті загиблих героїв. Вони пройшли з метою увічнення великої людської, громадянської й національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, а також у зв’язку з установленням в Україні Дня Героїв Небесної Сотні. У ці дні в гості до учнів завітав випускник Сергій Меліхов — боєць АТО, який під час бойових дій отримав поранення.  Під час бесіди з учнями Сергій пригадав своїх бойових товаришів, подякував за обереги, які виготовляли учні для воїнів, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих товаришів.

Протягом грудня-січня гімназисти працювали над проектом «Герої не вмирають» і виготовили стенд, присвячений пам’яті загиблих в зоні АТО, з метою накопичення грошей на придбання зимової форми воїнам 37-го батальйону територіальної оборони, який сформовано у Запоріжжі. У грудні гімназисти  НВО №1 «Таврія» збирали макулатуру (всього було зібрано 630 кг).

Останні події в нашій країні продемонстрували єдність та самовідданість українського народу. Волонтери НВО №1 «Таврія» планують і надалі надавати посильну допомогу солдатам, які щохвилини ризикують своїм життям задля суспільного блага.

Вікторія ТИХОНЕНКО, президент учнівської республіки «Таврія», від імені учнів-волонтерів