image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Володаря кубка виявила яскрава гра

17:32 25.02.2015

Футболісти Мелітопольського району отримали ще одну можливість проявити свою майстерність.  20 лютого в дитячо-юнацькій спортивній школі №3 проходив перший турнір з міні-футболу на кубок голови Мелітопольської районної ради.

IMG_3744У змаганнях взяли участь вісім команд з населених пунктів району. Учасники змагань були розбиті на дві підгрупи. За регламентом команди, які посіли другі місця, а саме ФК «Україна» з Новгородківки та «Колос» села Новопилипівка, в очному протистоянні розіграли між собою третє місце. Футболісти з Новгородківки впевнено провели матч та одержали перемогу з рахунком 5:2.

В фінальному матчі зустрілися переможці підгруп — команда  «Фрунзе» села Костянтинівка та ФК «Вознесенка». З перших хвилин гри костянтинівці захопили ініціативу і вже в першому таймі вразили ворота суперника влучним пострілом. Друга половина фінального матчу проходила за подібним сценарієм, і врешті-решт перевага «Фрунзе» вилилася у голи. Остаточний рахунок фінального матчу 3:0 на користь футболістів «Фрунзе», які і стали володарями кубка.

IMG_3736На початку церемонії нагородження до учасників змагань із привітальними словами звернувся голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов. Він подякував футболістам за яскраву гру та побажав, щоб їх протистояння відбувалося тільки на футбольному полі, а не на полях двобоїв.

Призери змагань отримали грамоти та кубки. Також були визначені кращі гравці турніру. Ними стали воротар Андрій Мушленко (ФК «Вознесенка», захисник Олексій Івченко («Фрунзе», Костянтинівка) та нападник Олександр Крук («Україна», Новгородківка). Наостанок Євген Любцов пообіцяв зробити Кубок голови Мелітопольської районної ради традиційним.