image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мобілізація проходить за планом

17:14 04.03.2015

Наразі мелітопольським військовозобов’язаним працівники Мелітопольсько-Веселівського військкомату вручають повістки на блокпостах.

IMG_3805Про це під час прес-конференції розповів Мелітопольсько-Веселівський військовий комісар Олександр Лушніков. Він зазначив, що під час такого вручення повістки дані громадянина уточнюються і, якщо є документ, який засвідчує його непридатність до служби в лавах збройних сил України, то така людина  мобілізації не підлягатиме. У разі відсутності документального підтвердження, така інформація перевіряється у телефонному режимі.

Також Олександр Лушніков проінформував, що добігає кінця перший етап четвертої хвилі мобілізації. В цей час з Мелітополя та Мелітопольського району мобілізовано  більше 150 громадян, що складає 90% до плану. У військкоматі назвали населені пункти району, мешканці яких ігнорують мобілізацію, а також ті, що є лідерами в справі вступу громадян до лав збройних сил України. Так, жодної людини не було призвано з Мордвинівської сільської ради. Найбільше, а саме — 12 громадян, мобілізовано з Новгородківської сільради.

Охоче військовозобов’язані вступають до прикордонної служби. Під час спілкування з представниками засобів масової інформації військовий комісар зачитав лист, в якому керівництво частини схвально відгукується про військовослужбовця з Мелітопольського району. Високо оцінили службу Сергія Плющія, який був призваний із Семенівської сільради.

В квітні буде відновлено призов на строкову службу в українській армії. Вік призовників, згідно з указом Президента України від 20 до 27 років. За словами Олександра Лушнікова, такі строковики до зони антитерористичної операції відправлятись не будуть. На строкову військову службу чоловіків призиватимуть у квітні-травні, а також в жовтні-листопаді.