image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переможницю виявили за сукупністю талантів

16:07 11.03.2015

З нагоди Міжнародного жіночого дня у селі Фруктовому відбувся конкурс талантів «Я — українка».

Між собою змагалися п’ять чарівних дівчат, які представляли різні заклади соціальної сфери сільради. Панянки визначали найкращу у знаннях культури та традицій рідної землі, демонстрували художні здібності, вміння готувати страви української кухні, навички рукоділля та інші грані свого таланту.

Святкову атмосферу в залі підтримували творчі колективи, які раз по раз дивували глядачів яскравими вокальними і танцювальними номерами. Цього вечора зі сцени будинку культури, звичайно ж, лунали вітання на адресу всіх жінок. У любові до прекрасної половини людства зізналися і члени журі конкурсу, яким як ніколи важко було оцінювати учасниць.

— Дозвольте мені сьогодні щиро від всього серця привітати із цим чудовим святом і побажати вам бути завжди коханими, здоровими та щасливими. Святкового вам настрою, — привітав жінок один із членів журі, депутат Мелітопольської районної ради Валерій Анєнко.

До привітань на адресу жінок приєдналася також і чарівна очільниця сільської ради  Любов Снігірь.

— Бажаю вам міцного здоров’я та великої любові, великого людського щастя та добра. І нехай над всіма нами завжди буде мирне блакитне небо, — сказала вона.

Всі конкурсантки стали переможницями в окремих номінаціях, а головне звання «Я — українка» після тривалого обговорення і підрахунку набраних балів отримала вихователька фруктовського дитячого садка «Черешенька» Інна Фастовець. Учасниці були нагороджені цінними подарунками і квітами від організаторів, а присутні в залі глядачі отримали величезну порцію позитивних емоцій та гарного настрою.