image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

МОДПІ повідомляє

З початку року в Центрі обслуговування платників податків м. Мелітополя вже надано 1672 адміністративніпослуги.

Протягом січня-лютого поточного року  фахівці Мелітопольської ОДПІ  надали у Центрі обслуговування платників податків 1672 адміністративні  послуги.

Аналіз свідчить, що основними питаннями залишаються роз’яснення з різних питань податкового законодавства. Також до Мелітопольської ОДПІ надійшло 10 письмових звернень громадян.

За два місяці на прийомі у начальника інспекції та його заступників побувало 26 громадян.

Крім цього для громадян та платників податків надаються такі послуги, як прийом податкової звітності та вхідної кореспонденції.

Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями в діяльності Мелітопольської ОДПІ.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників в м. Мелітополі розташований за адресою: м. Мелітополь, вул. Кірова, 31.

Часи роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00-20.00, субота з 09.00-16.00.

 

Із незаконного обігу Мелітопольські оперативники вилучили тютюнових виробів майже на 12 тис.грн.

Минулого тижня співробітники податкової міліції на території міста Мелітополя встановили факт  реалізації тютюнових виробів в торгівельному кіоску без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами громадянкою яка мешкає в  м. Мелітополь. Описано пачок тютюнових виробів на суму 11,83 тис. грн. та вилучено до оперативного управління Мелітопольської ОДПІ. В діях громадянки вбачаються дії передбачені ст. 156 КУпАП України.