image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рівняйсь на козаків!

17:10 18.03.2015

Багато що пов’язує людину з місцем,  де вона народилася і виросла, де пізнала «перших років уроки». Рідний край, неповторний вигляд рідної природи – все, що пройшлоРисунок2 через свідомість, стає частиною людської долі!

7 років назад, зважаючи на загальну на та той час тенденцію до розбудови української національної школи, на основі української педагогіки вчителі Терпіннівскої ЗШ І-ІІІ ступенів разом з учнями розробили програму діяльності організації  «Козацької Республіки»  Ця дитяча організація має свій зареєстрований Статут та свою структуру управління. Педколектив школи всі свої зусилля спрямовує на виховання учнів у кращих лицарсько-козацьких традиціях, використовуючи в своїй роботі надбання козаків.

Адже наш девіз: «Ми всі – це єдина сім’я».

В школі створено 5 братств, у яких діти об’єднані за принципами взаємної прихильності та добровільності. Отаманом «Козацької Республіки» обрано Олену Завертяєву Олену, ученицю 8 класу. Робота Республіки базується на основі  роботи класного самоврядування.

Щорічно в жовтні щорічно на свято Покрова  у нас традиційно проводиться посвята у козачата.

До лав  Республіки приймаються найбільш гідні. В рамках свята «Козацькими стежками» наші козачата змагаються в конкурсі української пісні, виказують свої знання української мови, традицій і обрядів українського народу.

Вже традицією стало запрошення на ці свята козаків районного козацького товариства «Мелітопольський козацький полк», представників О. Литвина, В. Федоренко, Г.Хохлова.

Наш колектив свято вірить в те, що без знання історії свого народу, звичаїв та традицій, без виховання любові до рідної землі не можна в перспективі виховати активного і свідомого громадянина. Досвід Терпіннівської школи у вихованні підростаючого покоління повинен стати надбанням тих, хто цікавиться відродженням і розвитком національно-патріотичних традицій.