image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Із концертами до військових

13:28 26.03.2015

23 березня в Мелітополі проїздом перебував оркестр Одеської академії Міністерства оборони України. Колектив повертався з зони АТО, де давав концерти перед українськими військовими. Артистів в погонах зустрічала голова міськрайонної первинної організації Національної спілки журналістів України Діляра Кудусова. 

IMG_4106За словами заступника начальника оркестру академії Міноборони Любомира Сукєнника, зі своїм завданням колектив впорався.

— Завдання з підняття бойового духу виконано. Хлопці нам дуже дякували, а під час концерту, коли виконувались душевні пісні,  їм на очі сльози навертались, — згадав він.

Це був 42-й концерт оркестру з Одеси для військових. За словами одного з ініціаторів акції, голови правління Одеської обласної організації Національної спілки журналістів  України Юрія Работіна, такі зустрічі на передовій є необхідними.

— Треба туди їздити, треба підіймати хлопцям бойовий дух, спілкуватися із місцевим населенням. Спілкування проходить як російською, так і українською мовами, лунають українські пісні, — поділився враженнями журналіст.

За час концертів ансамбль побував у декількох областях, де колектив радо зустрічали. Юрій Работін зазначив, що сумно,  коли гинуть колеги, мирне населення та українські військові, і що люди, які перебувають в зоні АТО, мріють про мир, як і кожен українець.

За словами учасників колективу, вони з радістю відвідують військових. Але все ж сподіваються, що бойові дії закінчаться і концерти на передовій стануть непотрібними.

Мелітопольська міськрайонна первина організація ЗОО НСЖУ висловлює щиру подяку Мустафі Чонкаю за допомогу в організації гостинного прийому одеситів.