image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 Ціни на природний газ злетять вгору

13:58 26.03.2015

Підвищення тарифів на блакитне паливо з 1 квітня затверджено постановою № 583 національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

IMG_4052Як пояснила заступник голови правління ВАТ «Мелітопольгаз» Ірина Гарагуля, відтепер вартість одного кубометра палива буде єдиною для споживачів із лічильниками та без них.

Абонентам, в яких немає лічильників, з однієї людини в місяць доведеться сплачувати 64 гривень 69 копійок, а тим, у кого є колонка, ще більше – 129 гривень 38 копійок.

Для абонентів, які використовують блакитне паливо комплексно, тобто для обігріву житла, приготування їжі та підігріву води, його вартість різнитиметься в залежності від пори року. Так, з 1травня по 30 вересня ціна одного кубометра  дорівнюватиме 7 гривень 19 копійок.

З 1 жовтня по 30 квітня тариф залежатиме від місячного об’єму використаного газу.

— З 1 жовтня по 30 квітня включно, спожитий об’єм газу до 200 кубометрів в місяць буде відпускатися за ціною 3 гривні 60 копійок, понад 200 кубометрів  газ буде розраховуватись, як і для приготування їжі – 7 гривень 19 копійок за кубометр, — пояснює Ірина Гарагуля.

Низку змін також внесено до правил надання послуг з газопостачання населенню,

через які в ВАТ «Мелітопольгаз» довелося розробити нові типові договори. Які незабаром мають укласти  з абонентами.