image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Юні таланти співали, танцювали та грали

12:22 02.04.2015

27 березня на базі Костянтинівської дитячої музичної школи пройшов ІІ етап районного конкурсу юних вихованців музичних закладів району.

Свою майстерність представили учні класу «народні інструменти «, вокальні і хорео-графічні колективи. У конкурсі взяли участь діти з Костянтинівки, Вознесенки, Мирного і Семенівки. Голова журі — начальник відділу культури і туризму Мелітопольської райдержадміністраціі Володимир Фтіц відзначив хороший рівень підготовки учнів і подякував за нелегку, копітку працю учнів, педагогів та батьків.

За підсумками конкурсу кращими визнано Костянтина Наконечного (бандура — І місце), Діану Данченко (бандура — ІІ місце), Сергія Циплакова (баян — ІІ місце), Артема Чумакова (акордеон — І місце), Ентоні Роджера (гітара — І місце), Юрія Дьяченка (гітара — ІІ місце).

Порадували членів журі своєю виконавською майстерністю вокальний дует (Катерина Шевченко, Поліна Горбань) — І місце; вокальний ансамбль «Експромт» — І місце (кер. С.Б. Примак).

За хореографічні композиції «Залицяння», «Плескач» і «Чунга-чанга» танцювальний ансамбль Костянтинівської ДМШ «Веселі краплинки» зайняв почесне ІІ місце. Всі учасники конкурсу отримали дипломи від відділу культури і туризму МРДА.